Oferujemy kompleksową realizację od projektu po wykonanie.

Kompleksowe wykonanie
W ofercie kompleksowego wykonania ogrodu klient nie musi się martwić o żaden element zagospodarowania – wszystkim się zajmiemy. Nasze projekty wykonujemy dbając o jakość, czas i planową realizację harmonogramu robót, skrupulatnie analizujemy kolejnością zadań i efektywne zarządzamy budżetem.

Wieloletnie doświadczenie
Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie usług brukarskich i prac ogrodniczych – jesteśmy w stanie stworzyć ogród spełniający wszystkie Państwa oczekiwania. Dodatkowo świadcząc usługi brukarskie podejmujemy się wykonywania alejek z kamieni ogrodowych, skalniaków, układania oczek wodnych, a także wykonania elementów i montaż małej architektury.

Projekt i aranżacja
Projektowanie i aranżacja terenów zielonych to nie tylko komponowanie nasadzeń i trawników. To również planowanie ciągów komunikacyjnych, rysunku i kolorystyki nawierzchni, dobór donic, ławek, oświetlenia i wielu innych elementów małej architektury. Możliwości są niemal nieograniczone.

Indywidualne projekty
W ramach aranżacji ogrodów i terenów zielonych możemy stworzyć aranżację „od zera”, jak również uwzględnić Państwa oczekiwania i wizję. Wystarczy, że przedstawią nam Państwo swoje pomysły, a my wprowadzimy je do projektu. Indywidualne projekty ogrodów nadają charakter i unikalną oprawę wokół domu lub firmy. Wykorzystujemy nowoczesne materiały i technologie, dzięki którym ogrody zachwycają swym wyglądem.