Wykonujemy funkcjonalne i zaawansowane technologicznie hale przemysłowe.

Indywidualne podejście
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać najwyższym wymaganiom. Już na początku współpracy analizujemy i omawiamy szczegóły, dotyczące planowanej budowy. Tworzona przez nas oferta, zawsze jest dostosowana indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klienta.

Projekty
Przygotowywane przez nas projekty mają charakter kompleksowy – uwzględniamy konstrukcje zewnętrzną jak i wewnętrzną obiektu. Sporządzane szkice, obejmują m.in. kształt i wymiary budynku, a także wszelkie elementy z nim powiązane, takie jak dach, drzwi czy okna.

Funkcjonalność i niezawodność
Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie funkcjonalności i niezawodności budowanych przez nas obiektów. Projektując hale magazynowe, bierzemy więc pod uwagę oddziaływanie czynników atmosferycznych, układ instalacji wodnokanalizacyjnych i grzewczych, a także elementy ochrony przeciwpożarowej.

Praktyczne rozwiązania
Zapewniamy praktyczne rozwiązania, wpływające na płynny transport wewnętrzny oraz niedrogą eksploatację obiektu. Inwestujemy wyłącznie w najlepsze i sprawdzone metody realizacji, zaś do tworzenia konstrukcji, używamy jedynie wysokogatunkowych materiałów budowlanych.

WIELKOŚĆ HALI MAGAZYNOWEJ

Podstawowym parametrem, który należy wziąć pod uwagę, jest wielkość hali. Musi być ona tak dobrana, żeby zapewnić optymalną ilość miejsca do składowania towarów, uwzględniając jednocześnie ich racjonalne przemieszczanie oraz transport. 

W fazie przygotowywania oferty dobieramy odpowiednie rozwiązania w oparciu o informacje o rodzaju składowanego produktu i sposobu jego magazynowania. Uwzględniamy również inne parametry geometryczne w zależności od tego, czy jest to składowanie na paletach czy na regałach magazynowych. Ważna jest także informacja o wysokości składowania i ilość ścieżek komunikacyjnych. 

OPTYMALIZACJA KONSTRUKCJI NOŚNEJ

W drugiej kolejności optymalizujemy konstrukcję nośną hali, co oznacza, że dobieramy odpowiedni typ ścian i dachu, ilości bram, doków oraz drzwi.

Pomagamy również w wyborze odpowiednich rozwiązań z zakresu:

  • ochrony przeciwpożarowej hali (zabezpieczenia konstrukcji stalowej, czynne i bierne urządzenia przeciwpożarowe, ściany przeciwpożarowe)
  • wentylacji i ogrzewania obiektu (zapewnienie odpowiednich warunków cieplno-wilgotnościowych)
  • właściwego oświetlenia powierzchni magazynowej (oświetlenie ciągów komunikacyjnych, naświetla dachowe, okna).

KOMPLEKSOWO


Zajmujemy się dostawą i montażem hal produkcyjnych, magazynowych, logistycznych, handlowych, sortowni. Jako generalny wykonawca nowoczesnych hal przemysłowych przygotowujemy inwestycję „pod klucz”. Przejmujemy na siebie kolejne etapy realizacji, począwszy od projektowania, poprzez formalności urzędowe, kończąc na budowie obiektu i zagospodarowaniu jego otoczenia.

ELASTYCZNIE


Optymalnie dopasowujemy projekt do potrzeb zamawiającego, a podczas budowy reagujemy sprawnie i wprowadzamy modyfikacje pożądane przez inwestora.

Wykonujemy hale przemysłowe o przeróżnym przeznaczeniu.